Endüstriyel Gaz Yakıcıları

Endüstriyel gaz yakıcıları, hava ve gazı karıştırarak homojen karşım oluşturmaya yardımcı olan ekipmanlardır. Endüstriyel gaz yakıcıları doğal gaz, LPG, biyogaz ve hidrojen yakabilmektedir. Endüstriyel gaz yakıcları tek başına bek olarak satılabileceği gibi paket yakıcı olarak da satılabilmektedir.
Endüstriyel gaz yakma sistemleri EN 746-2 standartlarına uygun olmalıdır. EN 746 – 2 standardı sistemin güvenliği için önemli bir unsurdur. EN 746-2 standartına dair tün bilgiler ve yakıcılar için sitemizi inceleyebilirsiniz.
EN-746-2 nedir?

N-BFN Serisi Gaz Beki

Kompakt tasarımı ve yüksek oransallığı sayesinde sisteminizin ihtiyacı olan enerjiyi sağlar. 90-600 kW kapasite seçenekleri ve 1:10 oransallık.

MXS Serisi Tekstil Yakıcısı

Kompakt tasarım, 230 kW-2325 kW kapasite aralığı. Entegre fan ve sevo klape ile tekstil ram makinalari ve tek yakıcılı sistemler için ekonomik çözüm.

RTFIRE Serisi Radtant Tüp Yakıcısı

Radyant tüpler için özel geliştirilmiş yakıcıdır. U ve M tüple için egzoz çıkışına reküperatör opsiyonu mevcuttur.  30 kW-580 kW kapasite aralığı

Self Reküperatif Yakıcı

Kendi üzerindeki reküperatörü sayesinde ısı kaybı minumuma indirilmiştir.Açık alev ve tüp içinde yanma seçenekleri ve 30 kW 220 kW kapasite seçeneği

Rejenaratif Yakıcı

Üzerindeki ısı tutan alümina toplar sayesinde yakıcı havasını 800 C sıcaklığa kadar ısıtarak yüksek verim sağlar. 600 kW-3000 kW kapasite seçeneği

VG Serisi Kanal Yakıcısı

Kanal tipi yakıcı sıcak hava gerektiren prosesler için ideal çözüm. Modüler yapısı sayesinde kapasite ve kanal içerisindeki şekli değiştirilebilmektedir.

Paket Brülör

Hepsi bir arada tasarım sayesinde gaz ve elektriği bağlayarak doğrudan çalıştırılabilir. Sıcak su kazanları ve Buhar kazanları için ideal çözüm.

Line Yakıcı

Alev ile kurutma, lehimleme, iplik yakma prosesleri için uzunluğu ayarlanabilir paket çözümdür.

Premix Nozzle Yakıcı

Kalıp kurutma ısıtma ve alevin gerekli olduğu tüm noktalar için kompakt ve ekonomik çözümlerdir.