Akış Ölçümü

Gaz yakan sistemlerde kontrol için akışı kontrol etmek çok önemlidir. Akışın ölçümü ile tasarruf ve kontrol her zaman daha kolay olmaktadır. Akış ölçümü için farklı yollar ve sistemler kullanılmaktadır. Orifis ile ölçüm, vortex debimetre ile ölçüm ve termal debimetre ile ölçüm en önemli yöntemlerdir. Sisteme uygun çözümler için bizimle iletişime geçiniz.

Sıcaklık ölçümü

Doğru sıcaklık ölçümü ile malzeme kalitesi ve tasarruf kaçınılmazdır. Termokupllar sıcaklık ölçümünde en çok kullanılan yöntemdir. Ayrıca temassız ölçüm içinde pirometreler kullanılabilir.

Termal kamera ve Fırın Kameraları

Fırın içerisindeki sıcaklıkların ve fırın içerisindeki malzemenin izlenmesi için en ideal çözüm termal kamera ve fırın kameralarının kullanılması en uygun yöntemdir.

Endüstriyel fırın gaz tesisatı

Smart Fark Basınç Transmitteri MSP 3100

MSP3100 serisi Smart Basınç Transmitteri, uzun yıllar kararlı bir şekilde basınç ölçümü yapabilmeniz için tasarlanmış akıllı tip fark basınç transmitterleridir. Üzerinden veya HART iletişimi sayesinde parametreleri değiştirebilirsiniz. Islak kısımları standart AISI316 olan ürünümüz birçok akışkan için idealdir. Yüksek çevresel korumasıyla dış ortamlarda rahatlık kullanılabilir.Basınçlı tanklarda seviye ölçümünde ve filtre kirlilik izleme sistemlerinde kullanılabilir.

Smart tip fark basınç transmitteri
özellikler

Kompak tasarım                                           

IP67 tipi koruma, opsiyonel olarak EX-proof

Yüksek hassasiyet


Ölçüm basıncı

0 – 300 bar

haberleşme

2 wires

4-20 mA 2 wires

4-20 mA+HART MODBUS (no analog output)

Basınç Transmitteri
MPS 300

MPS300 Basınç Transmitterleri, elektriksel bağlantısını kolay bir şekilde yapabileceğiniz, komple kaynaklı tasarımıyla ağır şartlara dayanıklı basınç transmitterleridir. Kullanıcı tercihlerine göre proses bağlantı ölçüsü, elektriksel bağlantı kısmı ve sinyal çıkışı belirlenebilir.

BASINÇ TRANSMİTTERİ
BAĞLANTI

G1/4″, 1/4″ NPT-M 

öLÇÜM ARALIĞI

0-100m Bar…0-1000Bar

ÇIKIŞ

4…20mA,0-10VDC, 0-5 VDC, 1-5 VDC