N-BFN SERİSİ

Endüstriyel şartlara dayanıklı dizayn ve  ekonomik çözüm bir arada

N-BFN endüstriyel ürünler için tasarlanmış yeni bir seridir. Demir ve çelik endüstrilerindeki fırınlarda, füzyon ve değerli metallerin, demir dışı metallerin, hafif metallerin alaşımları ve tüm endüstriyel alaşımlar için gerekli ısı temini için tercih edilmektedir. Ayrıca sıcak hava jeneratörleri ve kurutma tesisleri için, seramikte, cam ve kil imalatı, boya endüstrileri, endüstriyel potalar, yanma sonrası termik santraller için, plastik endüstrilerinde ve kağıt imalatında kullanılır. N-BFN düşük emisyonlu bir seridir ve alüminyum ve dökme demir brülör gövdesi sağlamlık ve güvenilir performans  sunar .

Nozzle mix endüstriyel bek

Modeller ve Teknik Bilgiler

N-BFN

Standard alevli versiyondur. Ön ısıtılmış hava kullanılmayan sistemler için uygundur.

N-BFN FF

Yüzeysel alev(Flat flame) alev boyu malzemeye etki etmemesi istenildiği durumlar için özel yapısı ve bek taşı sayesinde alev boyu yaklaşık 10 cm’ye düşürülür.

N-BFN HV

LYüksek hız bekidir. Alev hızı ağız yapısı sayesinde arttırılır. Fırın içerisindeki sürkilasyonun artmasına yardımcı olur.

N-BFN HT

Ön ısıtılmış hava kullanımı için özel tasarlanmış seridir. 450 0C sıcaklığa kadar ön ısıtılmış hava ile çalışabilmektedir.

cropped cropped N BFN Kpasite tablosu